Дніпровський трубний завод

English (United Kingdom)Russian (CIS)Ukrainian (UA)
Ви тут: Головна » Новини

Промислові випробування обсадних труб преміального класу з нарізним сполученням DGT

У грудні 2014 року вироблені підприємством обсадні труби преміального класу з високогерметичними різьбовими з'єднаннями DGT, розмірами 244,48Х11,99 мм груп міцності P110 і V150 і 194Х12,7 мм груп міцності N80 і P110 пройшли промислові випробування в умовах свердловини №2 родовища Водяновская площа. Під час згвинчування і спуску труб в колону недоліків не виявлено, герметичність свердловини відповідає вимогам проектної документації, загальна глибина свердловини склала 5500 метрів з них обсадні труби з різьбовим з'єднання DGT розміром 244,48Х11,99 груп міцності P110 і V150 склали 4585 метрів, внутрішньопластове тиск свердловини досягло 54,5 МПа.

На підприємстві розроблена лінійка обсадних труб «DGT® Premium» з муфтовим з'єднаням преміум-класу.

Групою фахівців Дніпровського трубного заводу в 2014 році розроблена лінійка обсадних труб "DGT® Premium" з високогерметичним муфтовим з'єднанням преміум-класу, для широкого діапазону областей застосування і середовищ в нафтовій і газовій промисловості.

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ

Високогерметичних муфтове з'єднання обсадних труб преміум-класу з різьбою трапецеідального типу призначене для будівництва і експлуатації вертикальних і похило-спрямованої свердловини нафтових, газових і газоконденсатних родовищ.

Оптимізований дизайн.

Різьбове з'єднання спроектовано для задоволення вимог стандарту ISO 13679, CAL IV. Дизайн з'єднання дозволяє проводити швидке і легке з'єднання в найбільш складних умовах.

ЕФЕКТИВНІСТЬ при розтягуванні

Ефективність з'єднання при розтягуванні становить 100% (еквівалентно тілу труби).

РОЗТАШУВАННЯ ЗОНИ УЩІЛЬНЕННЯ

Відстань від торця ніпеля забезпечує поліпшену захист при транспортуванні, підготовці і, більш за все, при складанні з'єднання.

ПРОМІЖОК

Жолоб перед ущільнювальною зоною призначений для запобігання надмірному тиску всередині різьби через стисненої мастильної речовини, є накопичувальною зоною для надлишків мастильного матеріалу.

Обтічний ВНУТРІШНІЙ ПРОФІЛЬ

Обтічний внутрішній профіль з жорстким допуском мінімізує турбулентність потоку газу, не перешкоджає проведенню свердловинних робіт і, таким чином, знижує чутливість до зносу.

УЩІЛЬНЕННЯ ТИПУ "МЕТАЛ-МЕТАЛ"

Запатентована ущільнювальна система з конусним ущільненням "метал-метал" і стабілізатором, міцності якого відповідають міцності тіла труби, гарантує газогерметічность з'єднання, навіть в таких критичних умовах як високі тиск і температура, а також в умовах застосування труб обсадних розмірів (4 1 / 2 "- 13 3/8") в якості насосно-компресорних труб.

Різьба з зачепленням підвищує стійкість до страгивании і зменшує кільцеві напруги в муфті при вигині і розтягуванні / стисненні, даючи можливість використовувати таке з'єднання в похилих і горизонтальних свердловинах з довгим стволом.

Стабілізатор, що є направляючу з подвійним конусом для кращої посадки, а також кут посадки і збільшений завзятий виступ протистоять складних умов зминання і стискування. В результаті забезпечуються чудова герметичність і конструктивна стійкість з'єднання в умовах складних комбінованих навантажень

Перемога в конкурсі «100 кращих товарів України»

11.11.2013 р

У травні 2013 року ТОВ «Дніпровський трубний завод» прийняв участь у всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) - «100 кращих товарів України» представили на огляд високої колегії суддів свою продукцію, а саме труби великого перерізу.

За результатами конкурсу 18 жовтня 2013 року наше підприємство визнане переможцем конкурсу в номінації - «Товари виробничо-технічного призначення».

Дніпровський трубний завод визнаний переможцем конкурсу з продажу держпакету акцій ПАТ «Павлоградський завод автоматичних ліній і машин»

11.09.2013 г.

 

29 липня 2013 Дніпровський трубний завод подав заявку на участь в конкурсі з продажу держпакета акцій ПАТ «Павлоградський завод автоматичних ліній і машин»

1 серпня 2013 Дніпровський трубний завод визнаний переможцем конкурсу з продажу держпакету акцій ПАТ «Павлоградський завод автоматичних ліній і машин»

19 серпня державний пакет акцій ПАТ «Завод Палмаш», був списаний з рахунків Фонду державного майна (ФДМУ) на користь ТОВ ДТЗ. Операція була проведена після того як Дніпровський трубний завод повністю розрахувався за придбаний пакет акцій.

Павлоградський завод автоматичних ліній і машин

Павлоградський завод автоматичних ліній і машин, маючи півстолітню історію свого розвитку, на сьогоднішній день є одним з найбільших спеціалізованих підприємств з виробництва ливарного устаткування. Ми маємо в своєму розпорядженні цілісним комплексом виробничого обладнання дозволяє проводити повний цикл виготовлення деталей від чавунного і сталевого лиття, термообробки, механічної обробки, гальваніки до збірки ливарних машин і інших агрегатів, що відповідають найвищим вимогам споживачів.

 

Номенклатура продукції охоплює широку гаму змішувачів для приготування і роздачі самотвердіючих сумішей продуктивністю від 1,6 до 40 т / год, стержневих піскодувних машин у нагріваємому і не нагріваємому оснащенні з масою стержня до 50 кг, формувальних машин з максимальним розміром опоки 1200x1000x400 мм, вибростолів для ущільнення хімічно твердіющих сумішей вантажопідйомністю від 0,6 до 3 т, машин імпульсної формовки високого і низького тиску з розмірами опок від 500x400 до 1200x1200 мм, ліній безопочного формування з розмірами полуформ 600x500 - 800x500 мм, ліній виготовлення стрижнів об'ємом від 1,5 до 20 дм3 та іншого обладнання для ділянок малої механізації.

 

Починаючи з 1995 р завод розвиває новий напрямок своєї діяльності - ремонт гірничошахтного обладнання і виготовлення запасних частин до нього. За ці роки ми освоїли і проводимо капітальний ремонт кріплення механізованої 1КД80, КД90, тощо.

 

За індивідуальними замовленнями завод виготовляє сталеві і чавунні виливки різного ступеня складності, зварні металоконструкції різної конфігурації і розміру, вироби з гуми, а також проводить  механообработку, термообробку і гальванопокриття деталей замовника.

Сторінка 1 з 4