DNIPROVSKIY PIPE WORKS

Дніпровський трубний завод

English (United Kingdom)Russian (CIS)Ukrainian (UA)
Ви тут: Головна » Партнери » ПАЛМАШ
e-mail Друк PDF

Павлоградський завод автоматичних ліній і машин

Павлоградський завод автоматичних ліній і машин, маючи півстолітню історію свого розвитку, на сьогоднішній день є одним з найбільших спеціалізованих підприємств з виробництва ливарного устаткування. Ми маємо в своєму розпорядженні цілісним комплексом виробничого обладнання дозволяє проводити повний цикл виготовлення деталей від чавунного і сталевого лиття, термообробки, механічної обробки, гальваніки до збірки ливарних машин і інших агрегатів, що відповідають найвищим вимогам споживачів.

 

Номенклатура продукції охоплює широку гаму змішувачів для приготування і роздачі самотвердіючих сумішей продуктивністю від 1,6 до 40 т / год, стержневих піскодувних машин у нагріваємому і не нагріваємому оснащенні з масою стержня до 50 кг, формувальних машин з максимальним розміром опоки 1200x1000x400 мм, вибростолів для ущільнення хімічно твердіющих сумішей вантажопідйомністю від 0,6 до 3 т, машин імпульсної формовки високого і низького тиску з розмірами опок від 500x400 до 1200x1200 мм, ліній безопочного формування з розмірами полуформ 600x500 - 800x500 мм, ліній виготовлення стрижнів об'ємом від 1,5 до 20 дм3 та іншого обладнання для ділянок малої механізації.

 

Починаючи з 1995 р завод розвиває новий напрямок своєї діяльності - ремонт гірничошахтного обладнання і виготовлення запасних частин до нього. За ці роки ми освоїли і проводимо капітальний ремонт кріплення механізованої 1КД80, КД90, тощо.

 

За індивідуальними замовленнями завод виготовляє сталеві і чавунні виливки різного ступеня складності, зварні металоконструкції різної конфігурації і розміру, вироби з гуми, а також проводить  механообработку, термообробку і гальванопокриття деталей замовника.