DNIPROVSKIY PIPE WORKS

Дніпровський трубний завод

English (United Kingdom)Russian (CIS)Ukrainian (UA)
Ви тут: Головна
e-mail Друк PDF

На підприємстві розроблена лінійка обсадних труб «DGT® Premium» з муфтовим з'єднаням преміум-класу.

Групою фахівців Дніпровського трубного заводу в 2014 році розроблена лінійка обсадних труб "DGT® Premium" з високогерметичним муфтовим з'єднанням преміум-класу, для широкого діапазону областей застосування і середовищ в нафтовій і газовій промисловості.

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ

Високогерметичних муфтове з'єднання обсадних труб преміум-класу з різьбою трапецеідального типу призначене для будівництва і експлуатації вертикальних і похило-спрямованої свердловини нафтових, газових і газоконденсатних родовищ.

Оптимізований дизайн.

Різьбове з'єднання спроектовано для задоволення вимог стандарту ISO 13679, CAL IV. Дизайн з'єднання дозволяє проводити швидке і легке з'єднання в найбільш складних умовах.

ЕФЕКТИВНІСТЬ при розтягуванні

Ефективність з'єднання при розтягуванні становить 100% (еквівалентно тілу труби).

РОЗТАШУВАННЯ ЗОНИ УЩІЛЬНЕННЯ

Відстань від торця ніпеля забезпечує поліпшену захист при транспортуванні, підготовці і, більш за все, при складанні з'єднання.

ПРОМІЖОК

Жолоб перед ущільнювальною зоною призначений для запобігання надмірному тиску всередині різьби через стисненої мастильної речовини, є накопичувальною зоною для надлишків мастильного матеріалу.

Обтічний ВНУТРІШНІЙ ПРОФІЛЬ

Обтічний внутрішній профіль з жорстким допуском мінімізує турбулентність потоку газу, не перешкоджає проведенню свердловинних робіт і, таким чином, знижує чутливість до зносу.

УЩІЛЬНЕННЯ ТИПУ "МЕТАЛ-МЕТАЛ"

Запатентована ущільнювальна система з конусним ущільненням "метал-метал" і стабілізатором, міцності якого відповідають міцності тіла труби, гарантує газогерметічность з'єднання, навіть в таких критичних умовах як високі тиск і температура, а також в умовах застосування труб обсадних розмірів (4 1 / 2 "- 13 3/8") в якості насосно-компресорних труб.

Різьба з зачепленням підвищує стійкість до страгивании і зменшує кільцеві напруги в муфті при вигині і розтягуванні / стисненні, даючи можливість використовувати таке з'єднання в похилих і горизонтальних свердловинах з довгим стволом.

Стабілізатор, що є направляючу з подвійним конусом для кращої посадки, а також кут посадки і збільшений завзятий виступ протистоять складних умов зминання і стискування. В результаті забезпечуються чудова герметичність і конструктивна стійкість з'єднання в умовах складних комбінованих навантажень