DNIPROVSKIY PIPE WORKS

Дніпровський трубний завод

English (United Kingdom)Russian (CIS)Ukrainian (UA)
Ви тут: Головна
e-mail Друк PDF

Запроваджено нову систему управління якістю

17.05.2016 р.

На підприємстві питання якості продукції, що випускається займає одне з пріоритетних місць. На підприємстві впроваджена і працює Система управління якістю, яка підтверджена такими сертифікатами як ISO 9001: 2008, ДСТУ ISO 9001: 2009, а також сертифікатами відповідності на продукцію, що випускається, такими як API 5CT, ГОСТ 633-80, ГОСТ 632-80 і на виробництво електрозварювальних труб.

На ряду з тим, що на підприємстві постійно збільшується парк вимірювального інструмента і контрольних приладів, був введений в експлуатацію великий проектор БП-2, з метою неруйнівного контролю параметрів різьби, як готового виробу, так і різьбоутворюючі інструменту перед установкою на верстати. Перевірку профілю виробляють, знімаючи зліпок з готової деталі, для чого використовують не дає усадку матеріал. Підготовлений зліпок поміщають на робочий стіл проектора і, використовуючи 50-ти кратне збільшення, звіряють його з еталонним кресленням, розташованим на екрані проектора.

Також, використовуючи мікрогвинти і відлікові пристрої проектора проводять вимірювання кроку різьблення, середнього і внутрішнього діаметра, фактичної висоти і кутів профілю різьби.

Проектор дозволяє виконати ці вимірювання з точністю - лінійні до 0,005 мм і кутові до 3 '.