DNIPROVSKIY PIPE WORKS

Дніпровський трубний завод

English (United Kingdom)Russian (CIS)Ukrainian (UA)
Ви тут: Головна » Новини

DNIPROVSKIY PIPE WORKS

e-mail Друк PDF

Отримання підтвердження на відповідність CAL II - CALIV

07.08.2020 р.

Групою фахівців ТОВ «Дніпровський трубний завод» розпочато роботи для підготовки продукції підприємства, а саме преміального нарізного сполучення розробленого співробітниками ТОВ «Дніпровський трубний завод» DGT-T для проведення випробувань на відповідність вимогам критеріїв ISO 13679: 2002 нарізного сполучення рівнями використання CAL II - CALIV для насосно-компресорних труб зовнішнім діаметром 73х5,51 і 89х6,45 мм.

e-mail Друк PDF

Нові горизонти електрозварного виробництва

05.08.2020 р.

Відповідно до потреб ринку труб, в умовах ТОВ «Дніпровський трубний завод» був освоєн та введен в промислове виготовлення новий розмір трубної продукції - Ду10 (ø17) з товщиною стінки від 2 до 2,2 мм. Ця продукція широко застосовується в металургійному виробництві, і зокрема при виробництві феросплавів.

e-mail Друк PDF

Нове обладнання для підтвердження якості продукції, що випускається ТОВ «ДТЗ»

04.08.2020 р.

У зв'язку з розвитком добувної промисловості, і освоєння нових горизонтів, підвищується вимога до використовуваної продукції. У зв'язку з цим, при спільній роботі колективів фахівців ТОВ «Дніпровський трубний завод» та ТОВ «ВКП «ХНЗ» був розроблений, виготовлений і введений в промислову експлуатацію стенд для проведення гідравлічних випробувань труб з максимальним випробувальним тиском до 120 МПа. Який успішно експлуатується в умовах нашого підприємства, для підтвердження якості труб що випускаються ТОВ «Дніпровський трубний завод»!

e-mail Друк PDF

Освоєння нових видів продукції для гірничо-шахтної галузі

03.08.2020 р.

Колективом технічних фахівців в лютому 2020 року були розроблені та зареєстровані технічні умови на шахтні допоміжні лебідки, на підставі яких в травні 2020 року був отриманий дозвіл Головного управління Держпраці Дніпропетровської області на застосування даних лебідок в промислових умовах. І в кінці травня 2020 роки вже були поставлені перші екземпляри гірничошахтного устаткування споживачам, які зарекомендували себе з позитивного боку.

На початку липня 2020 на підставі проведення тендера з боку ПАТ «Кривбасзалізрудком» був укладений договір на поставку партії лебідок, які виготовляє ТОВ «Дніпровський трубний завод» як по власній технічній документації, так і відповідно до ГОСТ.

 

e-mail Друк PDF

Отримано дозвіл на виконання робіт з налагодження, ремонту механізмів, устаткування підвищеної небезпеки - гірничо-шахтного устаткування

25.10.2017 р.

25 жовтня 2017 року ТОВ "Дніпровський трубний завод" отримав дозвіл на виконання робіт з налагодження, ремонту механізмів, устаткування підвищеної небезпеки - гірничо-шахтного устаткування.


Сторінка 1 з 6